Digi-Terras
Beste lezers, vandaag gaan we in onze wekelijkse Digi-Terras blog het hebben over de verkiezingen in de Verenigde Staten, en we gaan kijken of de verkiezingen wel vlekkenloos en eerlijk verlopen; dit i.v.m. het hele debacle van hackers die zich mengen in dit verkiezingsspel door bepaalde zaken te beinvloeden door manipulatie van de verkiezingsdata.
Het was uiteraard al bekend dat Rusland en Iran konden komen bij de data van de stemmen m.b.t. de verkiezingen in de VS. Men ging er tevens vanuit dat bij de aanstelling van Trump in 2016 dat de Russen Trump hadden geholpen om zo in het Witte Huis te komen, er onstond een heel media spectakel rondom de verkiezingen, en of het wel een legitieme verkiezingsoverwinning was van Trump.
Het was niet alleen bij de aanstelling van Trump een discussiepunt, maar nu is er weer speculatie of deze verkiezingen wel eerlijk en vlekkenloos gaan verlopen, alleen nu is het verkiezingsspel omgedraaid en beschuldigt Trump Biden ervan te boel te beinvloeden door te sjoemelen met de kiestemmen per post en dat het allemaal niet te vertrouwen is. We zullen dan ook gaan zien of het eerlijk en legitiem verloopt.
Het enige wat wel vreemd is dat de VS een land is dat qua High Tech tot de top 3 behoort, maar toch heel knullig omgaat met dit soort hacks, en een mooi voorbeeld hiervan was dat iemand uit Nederland (Etische Hacker) toegang had tot de twitteraccount van president Trump, deze had namelijk na 7 dagen het wachtwoord achterhaald: Namelijk maga2020 verwijzend naar de slogan van Trump "Make America Great Again" ((Not That Great If You Ask Me)). De Etische Hacker kon de berichten wel lezen maar deed dit niet maar had contact gezocht met het beveiligingsteam van Trump m.b.t. het beveiligingslek. (Wachtwoord te makkelijk).
Zo ziet u maar dat eigenlijk iedereen te hacken is ondanks mooie verhalen van allerlij instellingen dat het bij hun allemaal goed geregeld is, maar zoals men weet staat er in de kranten altijd wel iets over hacks van grote ondernemingen die denken dat alles bij hun onderneming ok is; Banken, Verzekeringsmaatschappijen, zowel profit of non profit, overal zit wel een achterdeurtje waar men binnen kan komen. (Vaak via malware).
Ok mensen, dit was het weer voor deze wekelijkse Digi-Terras blog, we zullen afwachten en zien hoe de verkiezingen in de VS verlopen, en of er zaken zullen spelen omtrent verkiezingsfraude. Wij van Digi-Terras houden u uiteraard op de hoogte als het gaat om ICT zaken.
Mvg,
Marcello. Windows & Andriod.
John. Linux & Windows.
Walther. public Relations.
(Na eerste mailcontact over op persoonlijk mailcontact)