Judo senioren & dangraadtraining

Details

Dinsdag 18 april 2023 van 19:00 tot 21:30 uur

Afgelopen

'T Dijckhuis

Dijckpotingen, Vierpolders, Nederland

Terugkerende activiteit

Wekelijks op dinsdag tot en met 4 juli 2023

Doel van de judotraining voor volwassenen en senioren:
Nooit uitgeleerd met judo.

Hoe doen we dit?
Technieken en kata trainen kun je hier van beginner naar gevorderd tot vergevorderd beoefenen. De training wordt rustig opgebouwd.
 Leren van elkaar en met elkaar.

Resultaat
Mogelijkheid om te trainen voor je volgende graduatie of om te gaan voor kata-wedstrijden. Of gewoon lekker een uurtje komen sporten.
 Kracht, lenigheid, conditie en techniek komen elke week ruim aan bod.

Voor wie?
Gemengde groep, dames en heren, beginners tot en met gevorderd, vanaf 15 jaar.
 Judoka's uit de regio die willen trainen voor hun danexamen , ook als je van een andere club komt, zijn hier welkom om aan hun doel te werken.

Cursusduur
Judo: Wekelijkse techniek les op dinsdagavond met de mogelijkheid om van 20.30-21.00 uur de kata's te oefenen

Dangraadtraining: Ongeveer om de week op zondagochtend van 10.00-12.00 uur (Voor data onze website).

Waar

Brielle, Hellevoetsluis, Nieuwenhoorn, Oostvoorne, Oudenhoorn, Rockanje, Tinte, Vierpolders, Zwartewaal

Voor wie

Volwassenen, Senioren

Waarover

Gezondheid, Ontmoeten, Sport en bewegen

Wat

Workshop / cursus

Over de organisator

Over de organisator
Astrid heeft nog niets over zichzelf geschreven.