Op dinsdagavond, dé avond om te badmintonnen in Rockanje, werd door Elly Roos, medewerkster van het Centrum Vrijwilligerswerk, een Zonnetje uitgedeeld aan mevrouw An Tol.
Tijdens het spel, de shuttles vlogen heen en weer, keek An al eens achterom want ze zag onbekende gezichten en vreemde activiteiten, werd haar aandacht getrokken doordat er gevraagd werd om even te komen luisteren naar de reden dat zij in het Zonnetje gezet zou worden.
Schoorvoetend en enigszins onwelwillend kwam ze luisteren naar de woorden:
“Daar staat U dan, overrompeld, omdat alle aandacht op U gevestigd is”.
Zo af en toe zijn er van die onverwachte momenten in het leven, en daar was dit er één van deze avond.
Ze werd in het Zonnetje gezet want binnen de badmintonclub is zij een gewaardeerd lid.
Al sinds 1975, zo`n beetje vanaf de oprichting van de club want die bestaat in 2022, vijftig jaar, doet An diverse vrijwilligersfuncties.
Zo was zij lid van de technische commissie, secretaris van het bestuur en heeft ze de ledenadministratie gedaan. Aan dat lijstje is sinds kort ook nog penningmeester toegevoegd.
Kortom al een half leven een drijvende kracht in de organisatie.
Ieder ander zou ervan gaan zuchten maar zij niet hoor. Met tomeloze inzet en met een vrolijk gezicht gaat ze door en brengt veel actie en gezelligheid mee.
Naast de badminton ook al vele jaren actief bij de avondvierdaagse waar er veel inzet tijdens de voorbereiding door haar is en ook op de vier avonden zelf, mede daardoor loopt alles op rolletjes.
Is er dan wel tijd voor andere zaken? Jawel hoor, naast een rijk familieleven is er ook nog tijd voor het lidmaatschap van allerlei clubjes waarmee dingen worden ondernomen, bijvoorbeeld wandelen.
Voor al deze inzet ontvangt An een certificaat, een bloemetje en een geschenk van het Centrum Vrijwilligerswerk.
Bij de foto: een verraste An Tol ontvangt het 'Certificaat als dank voor belangeloze inzet' uit handen van Elly Roos.
Klik voor alle foto's hier