Het coronavirus raakt ons allemaal. In ons werk, onze vrije tijd en het contact met familie en vrienden. En we moeten volhouden, want het einde is nog niet in zicht. Daar hebben we elkaar hard bij nodig. En zeker met de winter in aantocht en de donkere dagen is het fijn om er voor elkaar te zijn!
Er is een landelijke campagne en website Aandacht voor elkaar en waar alle activiteiten en ideeën gebundeld worden.
En Brielle doet ook mee!
Alle activiteiten, van groot tot klein, kunnen gepost worden op ‘Fijn je te zien!’ Van kerstkaarten schrijven voor mensen die alleen thuis zitten tot het koken voor elkaar.
Ook ondernemers dragen hun steentje bij. Voorbeelden en inspiratie vind je op de website www.aandachtvoorelkaar.nl
Word je ook enthousiast?!
We nodigen en dagen iedereen uit: deel je initiatief, doe een oproep, bied jezelf aan, doe verslag etc. Gebruik de hashtag #aandachtvoorelkaarbrielle
Je kunt ons bereiken op: