Ook in Hellevoetsluis draait de maand oktober om het stoppen met roken. 28 dagen lang niet roken. Het succes van Stoptober zit in de positieve aanpak, de gratis Stoptober-app en de steun van stoppers onderling. De afgelopen jaren hebben meer dan 350.000 rokers met elkaar bewezen dat Stoptober werkt.
Uit onderzoek blijkt dat 80% van alle rokers in Nederland graag wil stoppen met roken, maar dat dit lastig is. Er lijkt voor een roker eigenlijk nooit een juiste gelegenheid om te stoppen met roken. Stoptober creëert dit moment op 1 oktober. Rokers die 28 dagen stoppen met roken hebben 5 keer meer kans om blijvend te stoppen, doordat ze dan de zwaarste ontwenningsverschijnselen achter de rug hebben. Bovendien is een periode van 28 dagen goed te overzien. Het creëren van een collectief stopmoment werpt ieder jaar dan ook weer z'n vruchten af. Wil je meedoen aan Stoptober? Schrijf je dan in via www.stoptober.nl.
Stoptober is een initiatief van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS), KWF Kankerbestrijding, de Hartstichting, het Longfonds, het Trimbos-instituut, GGD GHOR Nederland en de Alliantie Nederland Rookvrij.
Welke middelen zijn beschikbaar?
Download de Stoptober App, haal je eigen Stoptober Magazine op, krijg gratis toegang tot live events en online meetings en maak kans op een minuut gratis winkelen bij Kruidvat.
Als bedrijf je werknemers steunen?
Bedrijven die stoppen met roken bij hun medewerkers onder de aandacht willen brengen, kunnen op bedrijven.stoptober.nl promotiemateriaal bestellen en trainingen aanvragen.